Klub program DUBEN

 
 

NA KLUBOVÉ PROGRAMY JE NUTNÁ REZERVACE

 
 

Čtvrtek 9.4. od 16:00h – Klub seniorů

 

Úterý 7.4. od 18:00h - Tvůrčí večery s barvami  aneb objevování výtvarného světa 

   

Přijďte relaxovat  malováním a kreslením :-)

Večery jsou určeny nejen pro ty, kteří už malují, ale i pro úplné začátečníky

 

Čtvrtek 9.4. od 18:00h – Kurz techniky Tiffany – vitráže

Na začátku je krabice různobarevných střepů skla, bruska a pájka. Na konci originální šperk, či artefakt. Je úžasné pozorovat přerod něčeho, co by pro jiného bylo odpadem, na věc, kterou ostatní obdivují. To, co k tomu ještě potřebujete, je nápad, chvilka hledání a trochu trpělivosti.

Lektor: Máša Běhalová, cena 250 Kč

 

Pátek 10.4. od 17:00-  Indie -  Promítání originálních videí a fotek z různých míst Indie jako např. Himaláje, Haridwar, Varanasí, Mathura, Hampi, Gokarna a další -  beseda

Šiva a Šakti, vědomí a energie, staroindický koncept Boha a Bohyně, archetypy mužských a ženských sil, putování po Indii.
 

Profil lektora: PAVEL KOVÁŘ (43)

Od roku 1996 intenzivně studuje a zkoumá historii, kulturu a spiritualitu dávnověké Indie se zvláštním zaměřením na jógu a védantu. Po dobu tří let žil v Indii v jóga ašramech, kdy pod vedením zasvěcených mistrů podstoupil tradiční disciplínu žáka, který obětuje své soukromí a pohodlí za účelem dosažení vyšších hodnot lidského života. Na žádost svých mistrů působí v současnosti jako nezávislý lektor a instruktor v České a Slovenské republice.

 

Úterý 21.4. od 18:00h - Tvůrčí večery s barvami  aneb objevování výtvarného světa 

 

Přijďte relaxovat  malováním a kreslením :-)

Večery jsou určeny nejen pro ty, kteří už malují, ale i pro úplné začátečníky

 

 

Čtvrtek 23.4. od 17:00h – Kurz pravého smaltu s Monikou Kronďákovou

   

Pro velký zájem jsme zařadili další lekci kurzu, na kterém si můžete vyrobit svůj vlastní originální šperk technikou pravého smaltu. Cena 270 Kč.

 

 

Sobota 25.4. od 9:00h – Workshop –„Terapie stravou“ – téma: Srdce a tenké střevo

Prakticky vyzkoušíme jak chutně sestavit harmonický léčivý talíř. Neboť starý model = strava jako léčebný prostředek, je totiž mimořádně užitečný. Informace a praktické využití stravy, tak jak s nimi budeme pracovat, může velmi výrazně pomoci jednak s optimalizací našeho zdravotního stavu, pomůže předejít onemocněním a nebo poskytne podporu jako doplněk již probíhající terapii. Uvaříme si kompletní jídlo.

Lektor: Irena Oppitzová, cena 270 Kč

 

Sobota 25.4. od 9:00h – Kurz pletení z papíru

 

 Hromadí se kolem Vás spousty přečtených novin, časopisů a prospektů, které denně zaplňují vaše schránky? Odnášíte je do sběru, nebo pálíte v kamnech? Taková škoda! Naše lektorka vás naučí jak si jednoduše z takového papíru uplést téměř vše, co vás napadne. Zda se to podaří i vám, si přijďte vyzkoušet a vyrobit si svůj první košíček, nebo misku. Základní kurz je určen všem, kteří mají chuť něco tvořit. Techniku hravě zvládnou i větší děti.  Lektorka: Iva Škarvadová, cena 290 Kč včetně materiálu.